BANESA ME QIRA TE RRUGA B

Shitet nga: Estate Dreni
Email: jakupbajgora3@gmail.com
Postuar 3 javë më parë

230.00 

Currency
Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 38344300072
Viti: 2022
Sipërfaqja: 58m2
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/DRENI-369891719819965
Kodi i produktit: 6570
43 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Leshohet me qira banesa ne Rrugen B, prapa Restoran Heb’s Kosova, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon:

•Sallon me kuzhinë,(klima+nxemje me kallda elektrike)
•Dhomë gjumi,(Tv)
•Banjo,
•Ballkon dhe
•Koridor.
Çmimi 230 euro (në çmimi perfshihet Interneti+kablloviku + mirembajtja mujore)

Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BANESA ME QIRA TE RRUGA B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.