FORD RANGER 2.2 TDCI 150HK 4×4 AUTOMATIK WEBASTO

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit : 004741000558
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Norway
Kodi i produktit: 8170
Postuar: 5 muaj më parë

28.500.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 94,100
Viti: 2015
Marrshi: Automatik

Specifikat

Numri i ulseve: 2
Ngjyra: Gri
Materiali i Uleseve: Shtof
Uleset Sport
Uleset me nxemje
Uleset me masazh
Sensor: Sensor para dhe prapa
Kamera: Kamera Prapa
GPS Navigator
Garanci dhe Sigurimet: Garanci
Klasifikimi i Taksave: Makina
Lloji i shitjës: Makina të Përdorura
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Tavan Panoram
Alarm
Central Automatike
Lloji i disqeve: Disqe metali - Fellne
Kapese e rrimorkios
Karburanti: Naftë
Lloji i karrocerise: Pikup
I pa doganuar
I pa regjistruar
Radio DAB+
Ngrohës Motorri

Shikime 385
Favorite
Favorite

FORD RANGER 2.2 TDCI 150HK 4×4 AUTOMATIK WEBASTO.
Shumë I fort dhe I mir FORD RANGER me pak kilometra dhe kilometrat e garantuara me librez servisi. Për ma shume informata na telefononi ne Viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FORD RANGER 2.2 TDCI 150HK 4×4 AUTOMATIK WEBASTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *