Gilera Runner 200cc

Shitet nga: Nderim Sejdiu
Numri i telefonit : 044460262
Email: nderimi6@gmail.com
Kodi i produktit: 6891
Postuar: 10 muaj më parë

2.600.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Kilometrat: 800
Fuqia motorrike: 200
Viti: 2014

Specifikat

Kubik: 200

Shikime 402
Favorite
Favorite

Shes Gilera Runer 200cc viti 2014
i ka vetëm 800 km te kaluara në gjendje prefekte, i regjistruar RKS ,auspuhin e ka me zhurmë ekstra Yamaha, dritat lled të punuara extra dhe shumë gjëra tjera.

Bëj ndrrim vetëm me Yamaha X- Max 2012 e nalt.

Kontakti dhe në viber 044-460-262

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gilera Runner 200cc”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *