Mercedes-Benz E-Klasse

Shitet nga: Rushit Azemi
Numri i telefonit : 049828556
Email: rushitazemi@hotmail.com
Kodi i produktit: 7028
Postuar: 2 muaj më parë

19.500.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 166,000
Viti: 2013
Fuqia motorrike: 170
Numri i ulseve: 5

142 Shikime
Favorite
Favorite

Mercedes-Benz E-Klasse
E220 CDI AVANTGARDE XENON NAVI
Kerri ēshtë i pa doganuar dhe me kilometra të garantuara.
Kerri ēshtë i mir dhe shumë i rujtum me librez të servisit
Tē interesuarit mund të na kontaktoni në telefonat.
KOSOVË 049 828 556
VIBER 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mercedes-Benz E-Klasse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.