SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN, LEZHE

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8324
Postuar: 1 muaj më parë

16.000.000.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 138m2

Specifikat

Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 274
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:
Adresë:📍 Shengjin, afer Fushakeve.
Sipërfaqe: 📏138 m²
-Ambienti ka vetrata te medha xhami dhe mundeson pamje nga rruga kryesore
–✔ 70 m² verande
–✔ Eshte ambjent i bollshem i shtruar me pllaka.

💶ÇMIMI: 16,000,000 Leke
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET AMBIENT BIZNESI NE SHENGJIN, LEZHE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *