SHITET APARTAMENT 1+1 SHENGJIN

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8349
Postuar: 4 javë më parë

43.160.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 66m2

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/CowqwiLgJTe/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 86
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Shengjin
📏Sipërfaqe: 66.4 m², kati II
Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 nje dhome gjumi
– 🚽 nje banjo
–🌅 ballkon

–✔ Ashensor.

💶ÇMIMI: 43,160 €
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355695292667
📞+355676666765
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 SHENGJIN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *