Volkswagen Passat

Shitet nga: Asllan Gashi
Numri i telefonit : 049828556
Email: asllangashi@hotmail.com
Kodi i produktit: 7269
Postuar: 3 javë më parë

15.500.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Kilometrat: 158,000
Viti: 2013
Fuqia motorrike: 2.0
Numri i ulseve: 5

104 Shikime
Favorite
Favorite

Volkswagen Passat 2.0 TDI Quattro
Kerri është shumë I mir punon mir edhe nuk e ka as një defekt.
Kerri është I pa doganuar me kilometra të garantuara.
Për ma sumë info na telefononi ne këta numra
049 828 556 dhe viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volkswagen Passat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.