E Shitur

Volvo V40 D2

Shitet nga: Ramadan Latifi
Numri i telefonit :
Email: alban-dani@hotmail.com
Qyteti: Vushtrri
Kodi i produktit: 7620
Postuar: 2 muaj më parë

Favorite
Favorite

Volvo V40 D2 Cross Country
Makina është e mir me pak kilometra dhe kilometrat e garantuara me librez servis
Kaishin e motorrin e ka të ndrruar me 140000 km në vitin 2021 Për ma shumë info na kontaktoni në numrat e telefonit 049 828 556 edhe viber 0047 41 000 558

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Volvo V40 D2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *