6 muaj më parë
184
 
Shikime

Aston Martin DB9

Aston Martin DB9
Makina
Aston Martin
DB9
Kosovë
Fushe Kosove
Fushë Kosovë
Viti: 2014
Kilometrazha: 47,000 km
Numri i ulëseve: 4
Gjendja: E perdorur
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Materiali i Ulëseve: Lekure
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Rrotat Aktive Mbrapa
Lloji i Karburantit: Benzinë
Lloji i Karrocerisë: Kabrioletë

Aston Martin DB9 është kënaqësi e pastër ngarje, me fuqi të mjaftueshme dhe një dizajn të mrekullueshëm.

☎️ +38349678778(Whatsapp/Viber)

Karakteristikat

Air Condition
Alarm
Central Automatike
Kapse e rimorkes
Navigator
Ngrohës Motorri
Radio DAB+
Tavan Panoram
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 21634
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip