3 javë më parë
51
 
Shikime

Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz GLA
Makina
Mercedes-Benz
GLA
Kosovë
Prishtine
Aktiv
Prishtina
Viti: 2014
Kilometrazha: 100,000 km
Numri i ulëseve: 5
Gjendja: E perdorur
Fuqia Motorrike: 2.1
Regjistrimi: I paregjistruar
Dogana: I padoganuar
Lloji i disqeve: Fellne
Kamera: Kamera Prapa
Sensorët e Parkingut: Sensor Para dhe Prapa
Materiali i Ulëseve: Gjysem shtof
Lloji i Marshit: Automatik
Rrotat Aktive: Katër Rrotat Aktive
Lloji i Karburantit: Naftë
Lloji i Karrocerisë: SUV

Karakteristikat

Air Condition
Kapse e rimorkes
Navigator
Radio DAB+
Uleset me Nxemje
Uleset Sport
Kodi i produktit: 24594
Shto tek favoritët
Raporto shpalljen
sqShqip