SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI, SHKODER

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Kodi i produktit: 8011
Postuar: 2 muaj më parë

445.600.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Sipërfaqja: 1114m2

Specifikat

Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 227
Favorite
Favorite

🔥OKAZION 🔥
Sun Real Estate ofron per shitje një ambient biznesi me:
Adresë:📍 rr. Pazarit, Tek Bexhisteni, Shkoder .
Sipërfaqe: 📏1114 m² , kati II
–✔ Ambient i cili ne perberje ka fasade xhami qe sherben per reklamim sa me te mire.
–✔ Ka hapesire te bollshme dhe eshte I pershtatatshem per cdo lloj aktiviteti.
–✔ Pamje nga rruga kryesor.

💶ÇMIMI: ISHTE: 1,058,300 €
🧨️ BEHET: 445,600 €
( 400 €/m² )
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë në:
📞+355676666765
📞+355695292667
ose
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET AMBIENT BIZNESI TEK BEXHISTENI, SHKODER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *