SHITET APARTAMENT 1+1 RANA E HEDHUN, SHENGJIN

Shitet nga: SUN REAL ESTATE
Numri i telefonit : 355676666765
Email: sunrealestate.al@gmail.com
Qyteti: Prona në Shitje
Kodi i produktit: 8654
Postuar: 3 javë më parë

106.207.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Lek Shqipërie (L) - ALL
  • Dinar Maqedon (ден) - MKD
Sipërfaqja: 101m2

Specifikat

Faqja e Instagram: https://www.instagram.com/p/Crk-MJngYQw/
Lloji i shitjës: Në Shitje

Shikime 284
Favorite
Favorite

Sun Real Estate ofron për shitje apartament 1+1 me:
📍Adresë: Rana e Hedhun, Shengjin
📏Sipërfaqe bruto: 101.15 m², kati V
📏Sipërfaqe neto: 89.09 m²

Përbëhet nga:
– 🛋 sallon dhe kuzhine
– 🛌 nje dhome gjumi
– 🚽nje banjo
–🌅 dy ballkone

–✔ Ashensor.
–✔ Shitet e mobiluar.
–✔ Eshte lehtesisht i konvertueshem ne 2+1.
–✔ Pamje te plote nga deti dhe malin e Shengjinit.
–✔ 23.72 m² Parking.

💶ÇMIMI: 106,207 €
Garazh: Cmimi 15,000 € ( I detyruar)
——————————–
📌Të interesuarit mund të na kontaktojnë agjentin imobilar
Rino Nika 📞+355676666765
📞+355695292667
📧sunrealestate.al@gmail.com

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SHITET APARTAMENT 1+1 RANA E HEDHUN, SHENGJIN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *