BANESA ME QIRA NE LAGJEN DODONA

Shitet nga: Estate Dreni
Email: jakupbajgora3@gmail.com
Postuar 1 muaj më parë

350.00 

Euro (€) - EUR
  • Euro (€) - EUR
  • Albanian lek (L) - ALL
  • Macedonian denar (ден) - MKD
Numri i telefonit: 38344300072
Viti: 2022
Sipërfaqja: 100m2
Faqja e Facebook: https://www.facebook.com/DRENI-369891719819965
Kodi i produktit: 6690
82 Shikime
Favorite
Favorite

Përshkrim

Banesë me qira mbrapa teatrit- te dodona, rr.Afrim Loxha, e mobiluar ne teresi dhe komode, 84m2

Kati: III
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦depo
♦2 Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Per me shume info:

+383 44 300 072 ( Viber / WhatsApp )

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BANESA ME QIRA NE LAGJEN DODONA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.